Dodatkowe informacje o produkcie
Przeciwbólowa nalewka powstaje poprzez zalanie surowych kapeluszy wysokoprocentowym alkoholem (90%). Po miesiącu zlewamy nalewkę, grzyby odciskamy i zalewamy wodą destylowaną na 24 godziny. Powstały wywar mieszamy z nalewką alkoholową, filtrujemy i napełniamy butelki, które posiadają atomizer dla wygodnego stosowania.
Według badań, ekstrakt z muchomora czerwonego ma pozytywny wpływ na skórę.
-Może przyspieszyć gojenie się ran i jest pomocny w przypadku niektórych schorzeń skóry.
-Działa nawilżająco, rewitalizuje i wzmacnia skórę.
W krajach takich, jak Rosja, Japonia, Szwajcaria, Włochy oraz niektóre kraje Skandynawii Amanita muscaria jest na liście środków leczniczych.
Nalewka z muchomora stosowana zewnętrznie może pomóc na:
Uznaje się, że na stosowaniu muchomora czerwonego w takiej postaci mogą skorzystać osoby cierpiące na chorobę zwyrodnieniową stawów oraz stany zapalne w obrębie naczyń krwionośnych (np. kończyn dolnych) i z trudno gojącymi się ranami. Podobnie przeznaczenie mają kremy i maści zawierające w składzie nalewkę/ekstrakt.
TAGI
Amanita Muscaria, amanita muscaria, fly agaric, microdosing, mikrodawkowanie, muchomor czerwony, muscymol, suszona amanita, suszone kapelusze, święty grzyb,muchomor czerwony, Kapsułki, mielone kapelusze, mikrodawkowanie, muchomor czerwony, muscymol, proszek, sproszkowana amanita, suszone kapelusze, zmielona amanita, nalewka, przeciwbólowe